top of page
Geleneksel Kütüphane
Hizmetlerimiz

Uluslararası bir anlayışa ve geniş bir ağa sahip olan Congar Hukuk Bürosu, İstanbul merkezli olup; İzmir, Mersin başta olmak üzere Türkiye genelinde ve bağlantılı yabancı hukuk büroları aracılığı ile dünya genelinde tüm hukuki işlem ve davalarınızı takip edebilmektedir. Congar Hukuk Bürosu, 25'ten fazla yerli ve yabancı Sigorta Şirketine, birçok saygın kara, hava ve deniz taşıma şirketine, sigorta ekspertiz şirketlerine, sigorta broker ve acentelerine, lojistik hizmeti veren şirketlere ve çeşitli sektörlerdeki pek çok şirkete hem hukuki & sektörel danışmanlık hem de davalar konusunda hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için inceleyebilirsiniz

Sigorta Hukuku

Deniz Ticaret Hukuku

Kara Taşıma Hukuku

Hava Taşıma Hukuku

Uluslararası Tahkim

Emtea Nakliyat &

Deniz Sigortaları

İnşaat Hukuku

Maden Hukuku

Deniz İş Hukuku

Şirketler Hukuku

İş Hukuku

Yurtdışı&Vatandaşlık Hizmetlerimiz

antique-black-communication-821754.jpg
Hizmetlerimiz ve çalışma şartlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.
Uyarı Notu

Anadolu Sigorta Mesleki Sorumluluk Sigortası ile müvekkillerimize sunduğumuz hukuki hizmetler sırasında, çalışanlarımızdan veya farklı etkenlerden meydana gelebilecek aksaklıkları önlemek ve müvekkillerimiz ile aramızdaki memnuniyeti devam ettirebilmek amacıyla, Congar Hukuk Bürosu olarak tüm hizmetlerimiz Anadolu Sigorta A.Ş. Mesleki Sorumluluk Sigortası ile güvence altına alınmıştır. 

Yasal Uyarı

İnternet Sitemizde yer alan bilgiler, hukuki tavsiye niteliği taşımamakta olup; reklam yapmak ve avukat müvekkil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir ve bu yönde bir davet olarak dikkate alınmamalıdır. Bu internet sitesinin amacı reklam yapmak olmayıp, mevcut ve potansiyel müvekkillerimize hizmetlerimizin kapsamı hakkında bilgi ortamı sağlamaktadır. Hizmet verdiğimiz alanlar ve çalışma şartlarımız hakkında daha bilgi almak isterseniz size uygun olan iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page