top of page
Vatandaşlık & Yurtdışı Hizmetlerimiz

Congar Hukuk Bürosu, dünya genelinde bağlantılı olduğu yurtdışı hukuk büroları aracılığı ile yurtdışında takip edilmesi gereken tüm branşlardaki hukuki işlemleriniz ve davalarınız konusunda hizmet vermektedir. 

Özellikle Almanya, İspanya, İtalya ve Fransa'da bulunan partner hukuk bürolarımız ile birlikte AB vatandaşlığı, oturum izni, çalışma izni ve diğer vatandaşlık işlemleri konusunda uzmanlaşmış bir hukuk bürosudur. 

Büromuz, uluslararası sözleşmelerin hazırlanması ve incelenmesi konusunda danışmanlık ve hukuki hizmet vermektedir. Bu sözleşmelerden kaynaklanan yurtdışında oluşabilecek alacak takipleri ve sulh görüşmeleri konusunda yerli ve yabancı şirketlere hukuki hizmet vermektedir. 

Yurtdışında meydana gelen trafik kazalarından doğan hasar ve tazminat talepleri konusunda yabancı sigorta şirketleri ile görüşmeler sağlayarak talebin karşılanması konusunda uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda yabancıların Türkiye'de karıştığı trafik kazalarından doğan hasar ve tazminat taleplerinin yerine getirilmesi konusunda destek vermektedir. Uluslararası trafik sigortaları ve motorlu taşıtlar bürosu işlemlerinde danışmanlık ve hukuki hizmet vermektedir. 

antique-black-communication-821754.jpg
Hizmetlerimiz ve çalışma şartlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.
bottom of page