top of page
Mahkeme Sandalyeleri
Uluslararası Tahkim

Kurucumuz Av Cem CONGAR, İSTAC (İstanbul Tahkim Merkezi) bünyesinde Tahkim'de Taraf Vekilliği eğitimi almıştır.  Ayrıca ISTAC bünyesinde ulusal ve uluslararası ticari davalarda (deniz, satım sözleşmeleri, şirketler hukuku, büyük çaplı inşaat uyuşmazlıkları , bilişim ve yazılım ihtilafları, reklam uyuşmazlıkları, enerji, profesyonel sporcu sözleşmeleri uyuşmazlıkları gibi) Tahkim Hakemliği yapmak üzere HAKEMLİK EĞİTİMİ tamamlamıştır.

 

Congar Hukuk Bürosu, bağlantılı yurtdışı partner ofisler ile müvekkillerine uluslararası tahkim yargılamalarında destek vermektedir. Özellikle ofisimizin İsviçre-Zürich merkezli partner avukatı ile tahkim süreçlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir. 

Londra, Zürich, Viyana ve İstanbul tahkim yargılamalarında deneyimli olup, bu bölgelerdeki mahkemelerde birçok yerli ve yabancı müvekkilleri temsil etmiştir. Büromuz, özellikle Türkiye'deki müvekkillerin yurtdışında başlatılan tahkim yargılamalarında bulunduğu ülkedeki partner ofisler yardımıyla süreci başarılı bir şekilde ilerletebilmektedir. 

Uluslararası ticari tahkim hizmetleri kapsamında büromuz, Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Londra, Zürich, Viyana ve İstanbul Tahkim Merkezi'nin de dahil olduğu uluslararası tahkim kuruluşları bünyesinde devam etmekte olan yargı süreçlerinin takibi, temsili ve danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir. 

antique-black-communication-821754.jpg
Hizmetlerimiz ve çalışma şartlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.
bottom of page